Magic!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

jurnalul lui rozmarin

2 participanți

In jos

jurnalul lui rozmarin Empty jurnalul lui rozmarin

Mesaj Scris de rozmarin Lun 06 Iul 2009, 18:29

buna jurnalule ma numesn rozmarin si debea ma-m inscris pe forum sper ca am multe de facut pe acest forum pa te pup.
rozmarin
rozmarin

Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 5
Data de inscriere : 06/07/2009

Sus In jos

jurnalul lui rozmarin Empty Re: jurnalul lui rozmarin

Mesaj Scris de rozmarin Lun 06 Iul 2009, 18:30

draga jurnalule mam trezit pe la ora 8 si de cum mam trezit direct pe forum am intrat haideti sa spun ce se intampla azi; azi e o zi mare pt mine ca vine bunica din italia Vreau sa spun ca si eri a fost o zi foarte cool dar era si mai cool daca se impacau ana mada si andreea dar chiar daca nu se mai impaca eu o sa ma joc cu anime si cu ea este distractiv eu si cu anime ne intelegem foarte bine cand o sa pLECE ANIME LA MARE EU O SA RAMAN SINGURA SI O SA MA JOC CU CELELALTE FETE AZI O SA VINA ANIME LA MINE SI O SA NE JUCAM O SA CITIM POVESTI DE GROaza.


acum anime e la mn
rozmarin
rozmarin

Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 5
Data de inscriere : 06/07/2009

Sus In jos

jurnalul lui rozmarin Empty Re: jurnalul lui rozmarin

Mesaj Scris de Ad_Non-chan Mar 07 Iul 2009, 08:31

//goog// //goog// :hawii: .... draga jurnalule bunadimineata deabea mam sculat si sunt foarte suparata pentru ca bunica a pleca direct la tara acuma mama ma cheama sa mananc pa te pup I love you flower


Ultima editare efectuata de catre Ad_Non-chan in Mar 07 Iul 2009, 15:04, editata de 2 ori
Ad_Non-chan
Ad_Non-chan
Admin

feminin Pesti Pisica
Numarul mesajelor : 690
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume in care nu veti intelege...o lume plina de imaginatie
Reputatie : 33
Data de inscriere : 05/12/2008

http://magic.forumulmeu.ro

Sus In jos

jurnalul lui rozmarin Empty Re: jurnalul lui rozmarin

Mesaj Scris de Ad_Non-chan Mar 07 Iul 2009, 15:03

glitter .... draga jurnalule acum ascult manele adica taraf incepand de maine nu mai vorbim pentru ca plec la tara si o sa ma dristez la nebunie dar o sa-mi para rau ca nu mai scriu in acest jurnal dar cand o sa ma intorc o sa scriu tot ce am facut azi am avut o zi groaznica ca mama ma inchis in casa si mam batut tooooooooooata ziua cu fratimeo care este suuuuuuuuuuuuper de obraznic dar sa NU CREZI CA LAM LASAT SA MA BATA PENTRU CA SI EU IL BAT PE EL CHIAR DACA E UMPIC SEVER SE CALMEAZA REPEDE NU CA ALTI COPII MAI OBRAZNICI DACA SE INERVEAZA SI NIMENEA NUL BAGA IN SEAMA EL SE PUNE PE PAT SI SE UITA LA TELEVIZOR EU ATAT AM AVUT SA ITI SPUN PE ZIUA DE AZI EU TE IUBESC SI CHIAR DACA MAINE NU PLEC LA TARA MAINE CUM, MA SCOL MAINE DIRECT PE FORUM INTRU ATAta am avut sa iti spun mai vorbim si maine pa te pup dulce si fratele meu la fel te pupa si de roaga sal ierti pt prostiile pe care lea facut pa maine cred vca ne mai intalnim te pup dulce draga jurnalule
Ad_Non-chan
Ad_Non-chan
Admin

feminin Pesti Pisica
Numarul mesajelor : 690
Varsta : 25
Localizare : Intr-o lume in care nu veti intelege...o lume plina de imaginatie
Reputatie : 33
Data de inscriere : 05/12/2008

http://magic.forumulmeu.ro

Sus In jos

jurnalul lui rozmarin Empty Re: jurnalul lui rozmarin

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum